sarimsak cayi fiyati

Ender Saraç Sarımsak Çayı

Ender Saraç Sarımsak Çayı

ENDER SARAÇ SARIMSAK ÇAYI
Dr. Ender saraç aynı zamanda bitki uzmanı bir tv programında sağlık açısından önemli zayıflama yardımcı acı sarımsaklı çay tarifini bütün herkesin yararlanmasını istedi.
ZAYITLATAN ACI BİBER-SARIMSAK ÇAYI
Malzemeler:
1 diş sarımsak
1 tatlı kaşığı kırmızı acı pul biber
1 küçük tutam biberiye
Kaynar su
BİBER SARIMSAK ÇAYI NASIL HAZIRLANIR
Ocakta büyük bir su bardağı suyu kaynamaya bırakılır. Kaynama başlayan suyun içerisine soyup 1 diş ezilmiş sarımsağı, mutlaka ezilmeli yoksa hiçbir faydası olmayacaktır. Bir tutam biberiyeve 1 tatlı kaşığı acı kırmızı pul biber eklenerek demlenmeye bırakılır. 6 dakika kadar demlenen çayı süzerek fincanınıza alın. Kabuğuyla birlikte demlenmiş olan limonu çaya ekleyerek içilir.Limon sarımsağın kokusunu alacaktır. Sarımsak gdo lu olmayan iki üründen bir tanesidir. Rahatlıkla kullanılmalıdır. Kısa süreli ağızda kokabilir ancak bağırsak ta meydana gelen mantarları tedavi ederek asıl mantarların kokmasını engeller.
Hazırlanan sarımsak çayıgünde 3 sefer tüketilmelidir. Tüketirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus çok aç ta olmamak çok tokta olmamak gerekir. Düzenli olarak 1 ay devam etmek gerekir.
Sarımsak Selenyum maddesi yönünden zengin bir bitkidir.Selenyum vücudu kansere olmaya karşı koruyan bir etkiye sahiptir. Tansiyonun düşmesini sağlar, antibiyotik etkisi vardır. Bağırsakları çalıştırır ve birçok olumlu etkileri olan bir bitkidir. Biberiye de antioksidan kaynağıdır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

bankalar